Naprawa zamków Bielsko Biała

tel. 795-127-580

Naprawa zamków Bielsko Biała

Mało kto myśli o tym, że eksploatacja zamków bezpieczeństwa naraża je na awarie, które mogą sprawić, że wysłużony zamek nie będzie nadawał się do użycia. Doskonale rozumiemy pęd codziennego życia, dlatego więc prowadzimy kompleksową usługę naprawy zamków na terenie Bielska Białej.

Jak rozpoznać, że zamek potrzebować będzie naprawy? Jeśli podczas otwierania lub zamykania drzwi czujemy opór, a przekręcanie klucza w zamku wymaga od nas sporo siły to znak, że nasz zamek jest już wysłużony i potrzebuje naprawy. Dlatego wtedy warto skorzystać z naszych usług. Nasze pogotowie ślusarskie bowiem prowadzi usługi naprawy zamków na terenie całego miasta Bielsko Biała.

Nasz ślusarz po przyjeździe do Państwa obejrzy zamek i zdiagnozuje problem. Jeśli problem związany z awarią zamka okaże się kosztowny w naprawie lub całkowicie nierentowny możecie być Państwo pewni, że nasz ślusarz zaproponuje korzystne dla Państwa rozwiązania. W przypadku nierentownej naprawy zamków może być to po prostu wymiana i montaż nowego mechanizmu, który z powodzeniem zastąpi wyeksploatowany zamek. Naprawa zamków w zależności od stopnia zaawansowania problemu potrwać może kilkanaście minut, jednak jeśli problem jest poważny, może potrwać nawet godzinę.

Poza naprawą zamka, nasz ślusarz udzieli Państwu rady w jaki sposób dbać o mechanizm zamka, aby służył nam jak najdłużej. Dzięki prostym czynnościom, jakie doradzi Państwu nasz pracownik unikniemy kolejnych problemów z naprawą zamka.

W przypadku napraw zamków uszkodzonych podczas próby włamania zachowujemy środki ostrożności, często proponując całkowitą wymianę zamków. Zajmujemy się także naprawą zamków, które zostały uszkodzone przez amatorów, którzy próbowali awaryjnie otworzyć zamek w drzwiach Państwa mieszkania czy samochodu. Jednak jeśli koszty takiej naprawy będą wysokie, naprawę taką odradzamy, proponując alternatywne rozwiązanie, jakim jest montaż nowego zamka.

Nasze usługi ślusarskie, takie jak naprawa zamków świadczymy w Bielsku Białej niezależnie od pory dnia. Nasze pogotowie ślusarskie czynne jest przez całą dobę, uwzględniając także dni wolne od pracy. Jeśli więc niespotykana sytuacja przydarzy się Państwu o trzeciej w nocy – zapraszamy do kontaktu! Nasz ślusarz dojedzie do Państwa na terenie Bielsko Białej w przeciągu kilku minut od zgłoszenia incydentu.

Na życzenie Klienta sprowadzamy zamki, prowadzimy także sprzedaż detaliczną. Jeśli szukają Państwo zaufanego ślusarza w Bielsku Białej – dobrze Państwo trafili. 

Skontaktuj się z nami pod numerem 795-127-580

Inne miasta: