Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Bielsko Biała

tel.  795-127-580

awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Bielsko Biała

Często okazuje się, że rzeczy martwe są przeciwko nam. Podobnie może być z drzwiami od naszego mieszkania lub domu, a dokładniej – zamkiem. Kiedy sami nie jesteśmy otworzyć drzwi, zamek odmawia posłuszeństwa albo zgubiliśmy klucze, obowiązkowa jest usługa, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi mieszkań. Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań nie powinno być jednak przeprowadzane na własną rękę – być może uda nam się otworzyć drzwi mieszkania, ale możemy poważnie uszkodzić zamek, a co więcej – zepsuć drzwi, które bardzo często są bardzo drogie. Warto więc powierzyć awaryjne otwieranie drzwi naszego mieszkania lub domu ślusarzowi, który od lat świadczy swoje usługi w Bielsku Białej.

Nasze pogotowie ślusarskie pomogło już setkom zadowolonych klientów, którzy mieli problem z drzwiami mieszkania lub domu. Jedną z klientek, która skorzystała z naszych usług jest Pani Maria, która o doświadczeniach z naszym pogotowiem ślusarskim mówi w następujących słowach:

Po zbudowaniu domu moje dzieci były przepełnione radością. Ganiały się po całym terenie domu, trzaskając drzwiami, robiąc przy tym sporo hałasu. Obserwowaliśmy dzieci pijąc herbatę na podwórku i zamarliśmy, gdy nasze młodsze dziecko najpierw przekręciło mechanizm zamka od środka, a następnie z impetem zatrzasnęło drzwi zewnętrzne do domu. Nie było mowy o wejściu do domu przez okno czy garaż, a wszystkie komplety kluczy zostały w domu. Jedynym wyjściem było awaryjne otworzenie drzwi przez ślusarza. Na szczęście sąsiadka dała nam kontakt do – moim zdaniem – najlepszych ślusarzy w Bielsku Białej. Ekipa przyjechała w przeciągu kilku minut, wszystko odbyło się bardzo szybko, bez pozostawienia żadnego śladu na drzwiach. Moim zdaniem ekipa ślusarska wykonuje usługi na wysokim poziomie, a ja mogę polecić ją każdemu, kto znajdzie się w potrzebie.

Doskonale wiemy, że awaryjne otwieranie drzwi często ma miejsce podczas włamania do mieszkań. Aby zapobiec przestępstwu przed podjęciem działań upewniamy się, czy osoba która wezwała nas jest lokatorem tego mieszkania. Nie ma więc mowy o nieścisłościach związanych z awaryjnym otwieraniem drzwi osobie do tego nieupoważnionej. W naszej firmie pracują osoby z licencją policyjną.

Awaryjne otwieranie drzwi i domów może nastąpić w każdej chwili. Zaraz po zgłoszeniu takiego przypadku, nasz dyspozytor przekazuje zlecenie do ślusarza, który jest najbliżej miejsca zdarzenia. Dzięki temu na terenie Bielska Białej będzie w przeciągu kilku minut, oszczędzając nam wielu chwil stresu i niepokoju.

Pamiętajmy, aby nie podejmować się awaryjnego otwierania drzwi samodzielnie. Możemy narazić się na duże straty finansowe oraz zaszkodzić samemu sobie. Warto poczekać chwilę (dosłownie chwilę!) na przybycie naszego ślusarza, który w kilka minut upora się z problemem.

Jeśli awaryjne otwieranie zamka przyczyni się do osłabienia mechanizmu otwierania, nasz ślusarz poleci Państwu montaż i wymianę zamka. Doradzi również, w jaki sposób dbać o zamki, aby służyły nam jak najdłużej.

Jeśli mają Państwo pytania bądź chcą skorzystać z usługi, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi, zapraszamy do kontaktu z nami. Zadzwoń na numer 795-127-580

Inne miasta :